UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 08 Січень 2019 12:20

Фахівцем ГУ Держпраці проведено семінар на тему «Дотримання вимог законодавства про охорону працю»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцем ГУ Держпраці проведено семінар на тему «Дотримання вимог законодавства про охорону працю»

    08 січня 2019 року фахівцем відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області в адміністративному приміщенні магазину «Океан» з суб’єктом господарювання ФОП Прокудіним С.А. та іншими представниками торгівельних закладів м.Сєвєвродонецька відбулась нарада на тему «Аналіз виробничого травматизму в закладах торгівлі в 2018 році. Дотримання вимог законодавства про охорону працю».

   В ході наради інспектором відділу проведено аналіз травматизму в закладах соціально-культурної сфери в 2018 році, а саме - в закладах торгівлі. Було звернено увагу, на причини, які посприяли травматизму. Спільно з присутніми було обговорено заходи запобігання нещасним випадкам на виробництві.

   З присутніми на нараді було додатково розглянуто Ст 13,14 Закон України «Про охорону праці», які визначають обов’язки та відповідальність роботодавців та робітників щодо реалізації конституційного права на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності, на належні, безпечні і здорові умови праці, регулює за участю відповідних державних органів відносини між роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища і встановлює єдиний порядок організації охорони праці в Україні.

    Наприкінці семінару було прийнято рішення, отримані на заході відомості, застосовувати в подальшій роботі при створенні належних умов праці, відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері охорони праці.

 

Прочитано 238 раз Последнее изменение Вівторок, 08 Січень 2019 12:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация