UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 03 Січень 2019 08:54

Протягом 2018р. фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів та позапланових перевірок на вугільних підприємствах області

Оцените материал
(4 голосов)

Протягом 2018р. фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів та позапланових перевірок на вугільних підприємствах області

    Протягом 2018 року інспекторським складом Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області на піднаглядних вугільних підприємствах проведено 351 позапланову перевірку, виявлено 4116 порушень нормативних документів з охорони праці, з яких 4076 усунуто, притягнуто до адміністративної відповідальності за допущені порушення 107 осіб, у тому числі 6 перших керівників, направлено 9 позовів до окружного адміністративного суду з вимогою заборони експлуатації об’єктів на шахтах, де виявлені порушення, що створюють загрозу життю або здоров’ю працівників.

    Крім того, протягом минулого року на підприємствах вугільної промисловості проведено 1798 превентивних заходів (моніторинги, наради, круглі столи, лекції, консультації), щоквартально проводилися засідання Громадської Ради фахівців служб охорони праці при Управлінні гірничого нагляду. Та, на жаль, навіть таке активне проведення превентивних заходів не може повністю виключити травматизм у такій небезпечній галузі, як вугільна.

    За 2018 рік на шахтах ПАТ «Лисичансьвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», піднаглядних Управлінню гірничого нагляду, допущено 77 нещасних випадків на виробництві, в тому числі 2 – зі смертельним наслідком.

    Для підвищення відповідальності працівників шахт за дотриманням вимог нормативних документів з охорони праці, поліпшення стану промислової безпеки, генеральними директорами ПАТ «Лисичансьвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» на адресу Головного управління Держпраці у Луганській області направлені письмові звернення з проханням про проведення спільних позапланових перевірок, особливо на об’єктах з високим рівнем травматизму. Окрім запланованих превентивних заходів, з 03 січня цього року інспекторський склад приступив до проведення позапланових перевірок з видачею приписів, які є обов’язковими до виконання.

     Проведення зазначених заходів матиме значний позитивний вплив на поліпшення стану охорони праці і промислової безпеки на підконтрольних підприємствах.

 

Прочитано 280 раз Последнее изменение Четвер, 03 Січень 2019 08:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация