UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Грудень 2018 08:52

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці відбулось ряд лекцій щодо Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян

   Протягом жовтня-грудня 2018 року, відповідно до плану роботи на ІV квартал 2018 року, головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації були проведені лекції для працівників   Головного управління Держпраці у Луганській області на тему: «Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян».

    Під час лекцій було роз’яснено, що :

  1. Особи, винні у порушенні Закону України « Про звернення громадян», несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України;
  2. Відшкодування матеріальних та моральних збитків громадянину у зв'язку з порушенням вимог Закону України «Про звернення громадян» при розгляді його скарги відбувається за рахунок органу або посадової особи, які прийняли неправомірне рішення щодо звернення громадянина. Спори про стягнення витрат розглядаються в судовому порядку. Розмір відшкодування моральних (немайнових) збитків у грошовому виразі визначається судом.
  3. Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
  4. Витрати, зроблені органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацією незалежно від форм власності, об'єднанням громадян, засобами масової інформації у зв'язку з перевіркою звернень, які містять завідомо неправдиві відомості, можуть бути стягнуті з громадянина за рішенням суду.

    Метою проведення лекцій було роз’яснення щодо існуючої відповідальності за порушення законодавства про звернення громадян працівникам Головного управління. Завдяки проведенню зазначених заходів працівники ГУ Держпраці у Луганській області оновили та доповнили свої знання з теми «Відповідальність за порушення законодавства про звернення громадян», що стане їм у нагоді під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

Прочитано 384 раз Последнее изменение Середа, 26 Грудень 2018 08:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация