UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 20 Грудень 2018 10:24

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками підприємств області

    Інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні в періоді з 13 по 19 грудня 2018р. було проведено низку превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня знань з охорони праці та промислової безпеки працівників підприємств області.
   Зокрема, у зв'язку із настанням холодної, несприятливої для проведення низки видів робіт погоди, що значно підвищує можливість настання нещасних випадків на виробництв, інспекторами ГУ Держпраці під час превентивних заходів було обговорено з працівниками підприємств заходи щодо профілактики виробничого травматизму та наголошено на важливості дотримання заходів безпеки під час зимового періоду року на об'єктах підприємств. 
    Також в період з 13 по 19 грудня інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні було обговорено тему «Дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань  і аварій на виробництві» з посадовцями таких підприємств, як ТОВ НВП «ЗАРЯ», КП Лисичанськтепломережа, ПрАТ «СТАЛЬ», ТОВ "ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ", ТОВ «НВП «Сєвєродонецький завод опорів». 
    В ході таких заходів було детально розглянуто випадки, у разі яких розпочинається розслідування нещасних випадків, що сталися у процесі виконання працівниками трудових обов’язків, внаслідок яких зафіксовано шкоду здоров’ю. Порядок подальших дій працівників та керівників підприємств. Також детально розглянули вид та відмінності в актах  Н-5, Н-1, П-5 та випадки їх оформлення. 
    Інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області під час проведення семінарів, нарад та консультацій з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення  робіт з охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі.

 

Прочитано 246 раз Последнее изменение Середа, 19 Грудень 2018 14:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация