Версия для печати
Четвер, 20 Грудень 2018 11:25

Свідомість працівників та роботодавців щодо переваг легального працевлаштування зростає

Оцените материал
(0 голосов)

Свідомість працівників та роботодавців щодо переваг легального працевлаштування зростає

    Державна служба з питань праці спільно із зацікавленими органами  провела ряд заходів,  спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення  по всій Україні.

    У результаті, кількість застрахованих осіб з початку 2018  року зросла  більш як на 428 тисяч.

    Найбільше зростання застрахованих  осіб демонструють місто Київ, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Вінницька та Київська області. За видами економічної діяльності найбільше зростання спостерігається у сфері роздрібної торгівлі.

   За даними ДФС,  у листопаді 2018 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 18,6 млрд.грн. Порівняно з листопадом 2017 року цей показник зріс на 2,7 млрд.грн., або на   17%.

    Протягом січня – листопада 2018 року надходження  єдиного внеску становили 202,3 млрд.грн.  – це на 41,4 млрд.грн., або на 25,7% більше за аналогічний самий період минулого року.

    Пріоритетним напрямом роботи Держпраці і надалі залишається легалізація трудових відносин громадян. Адже офіційне працевлаштування – це право на соціальне забезпечення у разі тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання,  а в майбутньому – гідна пенсія.

    Як свідчить статистика, роботодавці теж усвідомлюють переваги функціонування в законодавчому полі і роблять свій вибір на користь легальної праці.

http://dsp.gov.ua/svidomist-pratsivnykiv-ta-robotodavtsiv-shchodo-perevah-lehalnoho-pratsevlashtuvannia-zrostaie/

 

Прочитано 232 раз Последнее изменение Середа, 19 Грудень 2018 11:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии