UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 19 Грудень 2018 07:17

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінар з працівниками ПАТ «Луганськгаз»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінар з працівниками ПАТ «Луганськгаз»

    18 грудня 2018 року інспекторським складом сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області був проведений семінар з працівниками Лисичанського МРУЕГГ ПАТ "Луганськгаз" на тему «Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту».

    Під час заходу були роз’яснення вимоги Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» щодо відповідності засобів індивідуального захисту Технічному регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. № 761 (далі – Технічний регламент) .

IMG 6951d670f2c6e88243a2cf1bee99ee4c V 1

    Також було наголошено на необхідності дотримання вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту», затвердженого наказом Держгірпромнагляду від 24.03.2008 р. № 53 (далі – Положення). Згідно п. 3.1 Положення придбання засобів індивідуального захисту здійснюється у суб'єктів господарювання, які виробляють та/або реалізують продукцію відповідно до чинного законодавства, за умови, що засоби індивідуального захисту, які закуповуються, мають позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання відповідності та задовольняють вимоги Технічного регламенту.

    За результатами семінару було прийнято рішення про посилення контролю з боку працівників Лисичанського МРУЕГГ ПАТ "Луганськгаз" за відповідністю Технічному регламенту засобів індивідуального захисту, що закуповуються підприємством.

Прочитано 268 раз Последнее изменение Середа, 19 Грудень 2018 07:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация