UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 18 Грудень 2018 16:16

У 2018 році в ході превентивних заходів з працівниками підприємств та установ агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери було обговорено ряд актуальних питань охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

У 2018 році в ході превентивних заходів з працівниками підприємств та установ агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери було обговорено ряд актуальних питань охорони праці

    Протягом 2018 року інспекторським складом відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області за участю представників міських рад, районних та обласної державних адміністрацій було проведено низку превентивних заходів з різноманітних питань охорони праці.

    Так, були проведені семінари,круглі столи та наради за участю представників Кремінської, Троїцької, Сватівської, Марківської, Старобільської, Станично-Луганської та Новоайдарськї РДА для трудових колективів підприємств агропромислового комплексу. Темами таких заходів були: «Вимоги безпеки при виконанні лісосічних робіт», «Вимоги безпеки під час проведення лісозаготівельних робіт», «Вимоги безпеки при виконанні робіт з обробки ґрунту», «Потреба в проходженні професійного добору відповідних професій», «Охорона праці і атестація робочих місць», «Охорони праці та гігієна праці», «Організація роботи служби з питань охорони праці».

    Перед початком та у період активної роботи оздоровчих закладів області, особливу увагу інспекторами Головного управління було приділено проведенню превентивних заходів з охорони праці у відповідних установах. Під час таких заходів були обговорені питання дотримання вимог безпеки при функціонуванні оздоровчих закладів та запобігання виробничого травматизму в зазначених закладах. За результатами цієї роботи були розроблені графіки перевірок відповідальними особами відділів освіти місцевого самоврядування за станом охорони праці. В роботу інформаційно-консультативних пунктів відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку були внесені зміни на період функціонування оздоровчих закладів.

     На підставі звернень органів місцевого самоврядування інспекторами ГУ Держпраці протягом 2018 року було проведено ряд превентивних заходів на такі теми, як «Потреба в проходженні професійного добору відповідних професій», «Вимоги безпеки при опалюванні приміщень в зимовий період», «Вимоги безпеки з охорони праці на автомобільному транспорті»,«Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт», «Охорона праці під час проходження виробничої практики неповнолітніх»,«Організація проходження медоглядів водіїв та інструкторів з водіння транспортних засобів», «Аналіз виробничого травматизму» та інші.

    Завдяки проведенню цих та подібних превентивних заходів, співробітники підприємств, установ та організацій області мають змогу обговорити актуальні для них питання охорони праці з фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області, що має позитивних вплив на профілактику виробничого травматизму.

 

Прочитано 215 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Грудень 2018 23:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация