UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 14 Грудень 2018 14:33

Інспектори ГУ Держпраці провели лекцію для працівників ВП «ІВЦ» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему «Пільги та компенсації за роботу у шкідливих умовах»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці провели лекцію для працівників ВП «ІВЦ» ПАТ «Лисичанськвугілля» на тему «Пільги та компенсації за роботу у шкідливих умовах»

    Головні державні інспектори відділу експертизи умов праці Управління з питань праці в межах Всеукраїнського тижня права провели лекцію на тему: «Пільги та компенсації за роботу у шкідливих умовах» для працівників Відокремленого підрозділу «Інформаційно - обчислювальний центр» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Однією із конституційних засад є право працюючих на належні, безпечні та здорові умови праці, яка закріплена у ч. 3 ст. 43 Конституції України.

    Одним із заходів соціального захисту працівників  є своєчасно проведена атестація  робочих місць за шкідливими умовами праці, яка надає можливість встановлення пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

    Працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, на підприємствах для відшкодування впливу небезпечних і шкідливих чинників виробництва на організм людини застосовується система пільг і компенсацій.

    Чинними нормативно-правовими актами передбачені пільги та компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці. Згідно зі статтею 7 Закону України «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку визначеному законодавством.

    Метою заходу є підвищення загального рівня правової культури та набуття працівниками ВП ««Інформаційно - обчислювальний центр» ПАТ «Лисичанськвугілля» відповідних правових знань.

 

Прочитано 217 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Грудень 2018 14:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация