UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 17 Грудень 2018 16:50

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи щодо охорони праці під час роботи у зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи щодо охорони праці під час роботи у зимовий період

    З настанням холодів інспектори Головного управління Держпраці у Луганській області при проведенні превентивних заходів розпочали приділяти особливу увагу працівників та керівників підприємств на організацію та проведення тих чи інших видів робіт в умовах низьких температур, ожеледиці, сильного снігопаду та інших несприятливих зимових погодних умов.

    Зокрема, увага трудових колективів підприємств звертається на необхідність своєчасного підготування транспортних засобів до роботу у зимових умовах, а саме: заміна гуми на зимову, проведення додаткових технічних оглядів, випробування гальмівних систем, систем обігріву тощо).

    Під час проведення превентивних заходів у підприємствах будівельної галузі інспектори Головного управління наголошують на тому, що у зимовий період під час організації та виконанні будівельних робіт, які проводяться на вулиці, керівництву та працівникам таких підприємств необхідно ще більше уваги приділяти безпеці праці та організації виконання таких робіт. Адже в зимовий період робітники працюють в зимовому одязі, який значно вповільнює та обмежує рухи, що в свою чергу, може підвищувати ризик настання нещасного випадку. 

   Обговорюючи питання забезпечення комфортних умов праці та відпочинку, фахівці ГУ Держпраці звертають увагу учасників превентивних заходів на недопущенні застосування для обігріву приміщень саморобних електричних пристроїв, використання саморобних пічок та відкритих вогнищ. Також не допускається залишати без нагляду приміщення з включеними обігрівачами.

    В ході семінарів, нарад, круглих столів з їх учасниками розглядаються інші різноманітні питання попередження нещасних випадків та аварій на підприємствах при виконанні робіт у зимовий період, під час несприятливих погодних умов. Спільно з представниками трудових колективів інспектори Головного управління обговорюють та визначають заходи, які необхідно провести на тому чи іншому підприємстві для мінімізації ризиків травмування працівників під час виконання ними своїх службових обов’язків у зимовий період.

 

Прочитано 223 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Грудень 2018 23:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация