UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 13 Грудень 2018 10:26

Інспектори ГУ Держпраці провели лекцію для працівників ВП «ІВЦ» ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели лекцію для працівників ВП «ІВЦ» ПАТ «Лисичанськвугілля»

   11 грудня 2018 року в межах Всеукраїнського тижня права інспекторами відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області для працівників Відокремленого підрозділу «Інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Лисичанськвугілля» було прочитано лекцію на тему «Проведення атестації робочих місць за умовами праці».

   Інспекторами ГУ Держпраці було наголошено, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров'я працюючих.

   Результати атестації за умовами праці є основою для вирішення питань надання пенсій за віком на пільгових умовах відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення", інших пільг та компенсацій, а також розроблення і реалізації організаційних, технічних, економічних та соціальних заходів   колективного договору щодо поліпшення умов трудової діяльності.

   Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між роботодавцем і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні  умови  праці,  пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.

   Атестація проводиться згідно з Порядком «Проведення атестації робочих місць за умовами праці», затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 р. № 442 та «Методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за  умовами праці», що затверджені постановою Міністерства праці України від 01.09.92 № 41.

   Метою заходу є підвищення правових знань працівників ВП ««Інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Лисичанськвугілля».

Прочитано 220 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Грудень 2018 06:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация