UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 14 Грудень 2018 14:58

До Всеукраїнського тижня права фахівцями ГУ Держпраці підготовлено інформаційно-роз’яснювальний матеріал у журнал «Технополіс»

Оцените материал
(0 голосов)

До Всеукраїнського тижня права фахівцями ГУ Держпраці підготовлено інформаційно-роз’яснювальний матеріал у журнал «Технополіс»

    З 10 по 14 грудня 2018р. в нашій країні відзначався Всеукраїнський тиждень права. Він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

   Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області в період 10-14 грудня 2018р. проводили ряд інформаційно–роз’яснювальних заходів (семінарів, лекцій, консультацій, екскурсій, виступів у засобах масової інформації тощо), направлених на підняття рівня правової культури населення.

   Так, інформаційно–роз’яснювальний матеріал, підготовлений фахівцями сектору юридичного забезпечення Головного управління був оприлюднений на сторінках всеукраїнського журналу «Технополіс». З матеріалом Ви можете ознайомитись нижче:

юристи 1 юристи 2

Прочитано 232 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Грудень 2018 06:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация