UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 13 Грудень 2018 06:23

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником шахти «Гірська»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником шахти «Гірська»

    У Головному управлінні Держпраці у Луганській області закінчилося спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 19 листопада 2018 року з гірником підземним у Відокремленому підрозділі Шахта «Гірська» Державного підприємства «Первомайськвугілля», який отримав полум’ям вольтової дуги термічні опіки верхніх кінцівок, обличчя, шиї, тулуба.

   Під час розслідування спеціальною комісією встановлено, що причинами нещасного випадку стали: незадовільний стан транспортних засобів, незадовільний технічний стан засобів виробництва та не виконання посадових обов’язків. Комісія зі спеціального розслідування визнала нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом. За результатами спеціального розслідування розроблені відповідні заходи щодо попередженя подібних нещасних вииадків.

  Комісією зі спеціального розслідування визначени особи, дії або біздіяльність яких призвели до нещасного випадку. 3 посадови особи ВП Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» притягнуті до адміністративної відповідальності, відносно інших осіб, керівництву підприємства надані пропозиції щодо притягнення їх до відповідальності.

 

Прочитано 246 раз Последнее изменение Четвер, 13 Грудень 2018 06:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация