UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 12 Грудень 2018 06:57

Інспектор ГУ Держпраці провів засідання круглого столу щодо безпеки виконання робіт на висоті для працівників підприємств Марківського району

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів засідання круглого столу щодо безпеки виконання робіт на висоті для працівників підприємств Марківського району

    Протягом тижня – з 05 по 12 грудня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ.

    Зокрема, за вказаний період проведено: 2 круглих столи, 3 робочих наради, 2 семінари, 3 лекції, надано 5 консультацій в двох консультаційних пунктах області.

    Одним з таких заходів стало засідання круглого столу на базі районного комунального підприємства «Марківський комунальник», яке відбулось в рамках виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 21.11.2018 №254/5.2-18 щодо стану виробничого травматизму під час виконання працівниками робіт на висоті.

    У заходів взяли участь представники спеціалізованих підприємств, органів місцевого самоврядування та Марківської районної державної адміністрації. Обговорюючи актуальні питання організації безпеки парці під час виконання робіт на висоті, інспектор ГУ Держпраці зазначив, що серед основних причин нещасних випадків при виконанні зазначених видів робіт, найбільше постраждалих внаслідок:

  • невиконання вимог інструкцій з охорони праці;
  • особиста необережність потерпілих;
  • невиконання вимог правил безпеки, нехтування використанням засобами індивідуального захисту, страхувальними, запобіжними засобами та ін.

    Особливу увагу присутніх було звернуто на нещасні випадки, що сталися внаслідок особистої необережності потерпілих. Наприкінці заходу інспектор ГУ Держпраці надав додаткові роз’яснення з тих аспектів обговорюваної теми, з яких у присутніх виникли питання.

    Завдяки проведенню цього засідання круглого столу його учасники мали змогу оновити та доповнити свої знання з безпеки організації та виконання робіт на висоті. Робота з проведення подібних превентивних заходів на підприємствах області триває.

 

Прочитано 260 раз Последнее изменение Середа, 12 Грудень 2018 07:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация