UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 05 Грудень 2018 11:50

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 28 листопада по 05 грудня 2018р. проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, що використовують природний газ. Зокрема, було проведено 2 круглих столи, 6 робочих нарад, 1 семінар, 3 лекції, надано 6 консультацій в трьох консультаційних пунктах області.

    В ході заходів на виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 21.11.2018 №254/5.2-18 було акцентовано увагу учасників заходів на питання стану виробничого травматизму під час виконання працівниками робіт на висоті. На спеціалізованих підприємствах газового господарства проведено: 1 семінар, 1 нараду та 2 лекції на тему «Роботи на висоті».

    З 29 по 30 листопада 2018р. працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено три перевірки виконання приписів щодо усунення порушень вимог законодавства про охорону праці, виданих за результатами попередніх заходів органом державного нагляду на ТОВ «Луганський желатиновий завод», КДНЗ №3 «Колосочок» Марківської селищної ради та в КДНЗ «Теремок» Новопсковської селищної ради.

 

Прочитано 223 раз Последнее изменение Середа, 05 Грудень 2018 11:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация