UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 05 Грудень 2018 06:41

За участю фахівців ГУ Держпраці у м. Лисичанську відбулась низка заходів для осіб з інвалідністю

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці у м. Лисичанську відбулась низка заходів для осіб з інвалідністю

    Фахівцями відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прийнято участь у низці заходів, присвячених міжнародному дню осіб з обмеженими можливостями, які проводились у Лисичанському міському центрі зайнятості 03 грудня 2018 року.

    Під час проведення заходів, на яких були присутні особи з інвалідністю, які шукають роботу та роботодавці, які пропонують роботу, фахівцями ГУ Держпраці було надано вичерпні відповіді на питання учасників зустрічей стосовно особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю.

   Також в ході проведення зазначених заходів було привернуто увагу присутніх на те, що у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

    Фахівці ГУ Держпраці наголосили, що чинне законодавство покладає на роботодавців обов`язок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сфері життя суспільства та створює  для осіб з інвалідністю потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами.

 

Прочитано 285 раз Последнее изменение Середа, 05 Грудень 2018 06:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация