UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 04 Грудень 2018 06:39

За участю інспекторів ГУ Держпраці відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

Оцените материал
(0 голосов)

За участю інспекторів ГУ Держпраці відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 

    За участю інспектора відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та фахівців Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, Сєвєродонецького міського центру зайнятості, Луганського відділення Фонду соціального захисту інвалідів нещодавно в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар: «Ярмарок вакансій» для осіб з особливими потребами.

    Під час заходу, присвяченому відзначенню дню інвалідів, який встановлено рішенням 47-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році 3 грудня кожного року, фахівці розповіли про підтримку осіб з інвалідністю, про їх права, обов’язки та особливості при працевлаштуванні, можливості реабілітації.

    В ході ярмарку інформацію про потребу у робітниках надали 10 роботодавців. Були представлені різноманітні вакансії: прибиральник службових приміщень, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, продавець продовольчих товарів, інженер-програміст, менеджер, механік тощо. Упродовж заходу роботодавці презентували свої підприємства, надавали особам, які шукають роботу, розширену інформацію про вакансії, проводили співбесіди з претендентами з метою підбору майбутніх працівників, а шукаючі роботу громадяни мали можливість поспілкуватись безпосередньо з представниками підприємств, самостійно підібрати вакансію з метою свого подальшого працевлаштування. 

    Ті, хто опинився у складних життєвих обставинах, мали змогу в одному місці й одночасно отримати безліч різноманітної інформації, тож, ярмарок вакансій став свого роду інформаційно-професійним майданчиком для комунікації роботодавців та людей, які шукають роботу. За результатами його роботи відвідали захід 27 осіб з інвалідністю, пройшли співбесіду 8 осіб та домовилися з роботодавцями про зустріч безпосередньо на підприємстві 4 особи.

 

Прочитано 301 раз Последнее изменение Вівторок, 04 Грудень 2018 06:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация