Версия для печати
Понеділок, 03 Грудень 2018 13:32

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку з працівником шахти «Новодружеська»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку з працівником шахти «Новодружеська»

    Головне управління Держпраці у Луганській області закінчило спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 13 листопада 2018 року з машиністом підіймальної машини (поверхневим) у Відокремленому підрозділі «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Вивчивши обставини, комісія зі спеціального розслідування прийшла до висновку, що причинами настання нещасного випадку є: основна – незадовільний технічний стан засобів виробництва, а саме – непридатність до експлуатації канату лебідки на боковому перекидачі, відсутність причіпного пристрою на кінці канату; супутні – незадовільний технічний стан транспортних засобів, порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, незадовільне функціонування системи управління охороною праці, не виконання посадових обов’язків, невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

    Нещасний випадок є таким, що пов'язаний з виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-1. Комісією розроблені заходи щодо усунення причин настання нещасного випадку та надано пропозицію розглянути питання щодо притягнення осіб, дії або бездіяльність яких призвели до настання нещасного випадку, до відповідальності.

Прочитано 239 раз Последнее изменение Понеділок, 03 Грудень 2018 13:34
Автор

Автор-редактор статей

Последнее от Автор

Похожие материалы (по тегу)

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии