UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 30 Листопад 2018 07:35

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 22 по 28 листопада 2018 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 20 нарад, 14 семінарів, 1 лекція.

    Так, 22 листопада провели: лекцію на тему «Виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. на об'єктах підприємства» та семінар на тему «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках» у ТОВ "ТАУН СЕРВІС", семінар щодо організації виконання ремонтних робіт в електроустановках у ТДВ «Попаснянський ВРЗ», наради за темою «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» та «Дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» у ТОВ "КОМПАНІЯ «МАКСІМЕТ», семінар за темою «Організаційних заходів, якими досягається безпека робіт в електроустановках» та нараду за темою: «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій у ТОВ НКП «Технотрейд».                                        

    23 листопада провели наради за темою «Дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» у ТОВ «УКР-СПЛАВ», нараду за темою «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій» у ТОВ "ВИРОБНИЧО БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "ПРОФІЛЬ".

    26 листопада провели нараду щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. на об'єктах підприємства та семінар за темою «Праця неповнолітніх» у ПАТ «Лисичанський завод «Пролетарій», семінар щодо дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ "СЗХНО".

    27 листопада провели нараду щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. на об'єктах підприємства у ТОВ «Регенерат», семінар щодо правил охорони праці під час штампувальних робіт у ТОВ «ЛАТЄСТ», семінар щодо дотримання правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ "Лисичанський желатиновий завод", семінари за темами: «Дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та «Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних» робіт у ПрАТ «СТАЛЬ».

    Цього ж дня проведено наради за темами: «Організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках» у ТОВ «Ролет» і «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій» у ПМП «Принт».

    28 листопада провели семінар щодо дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у КП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ" та нараду щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019 рр. на об'єктах підприємства у ТОВ «ДТЕК Схід-енерго», Луганська ТЕС, семінар щодо правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт у ТОВ «Техмашпром», наради за темами «Правила охорони праці з організації безпечного ведення газонебезпечних робіт,а також безпечної експлуатації посудин,що працюють під тиском» та «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» у ТОВ «ТЕПЛОТЕХ СД», наради за темами: «Дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» та «Дотримання вимог роботодавцем і працівником з питань безпеки, гігієни праці та виробничого середовища відповідно до ЗУ «Про охорону праці» у ПМП «Принт».                                                                              

    Під час проведення семінарів, нарад, лекцій з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці у Луганській області надали ряд роз’яснень та звернули увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

 

Прочитано 341 раз Последнее изменение П'ятница, 30 Листопад 2018 07:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация