Версия для печати
Вівторок, 27 Листопад 2018 16:08

ГУ Держпраці інформує про необхідність суворого дотримання «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва»

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці інформує про необхідність суворого дотримання «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва»

    Сезон польових робіт закінчився, а на заміну йому прийшов період ремонту сільськогосподарської техніки. Тож, Головне управління Держпраці у Луганській області звертає увагу керівників підприємств агропромислового комплексу на необхідності суворого дотримання «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва».

  Наказом Мінпраці України від 30.11.2001 № 512 затверджені «Правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва».

   Правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва (далі - Правила) поширюються на підприємства, установи і організації незалежно від їх підпорядкування та форми власності, на юридичних осіб, які займаються технічним обслуговуванням та ремонтом машин і обладнання сільськогосподарського виробництва (далі - підприємства).

    Правила встановлюють вимоги безпеки праці щодо організації та виконання технологічних процесів під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

    Правила є обов'язковими для працівників підприємств, які займаються організацією технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

    В правилах визначено перелік вимог до роботодавців щодо:

  • території, будівель та споруд;     
  • організації робочих місць;
  • безпеки до інструменту, обладнання, приладів;
  • безпеки під час ремонту і технічного обслуговування машин і обладнання;
  • безпеки до застосування засобів захисту працівників.                         

    Наказом регламентуються особливості використання електроустановок та електросилового обладнання, організація навчання та вимоги до персоналу, пожежна безпека, режим праці та відпочинку працівників зайнятих на роботах з технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

 

Прочитано 279 раз Последнее изменение Середа, 28 Листопад 2018 06:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии