UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 27 Листопад 2018 14:27

Інспектори ГУ Держпраці розпочали активне проведення превентивних заходів щодо організації безпечної виконання робіт в зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці розпочали активне проведення превентивних заходів щодо організації безпечної виконання робіт в зимовий період

   Через декілька днів за календарем розпочинається зима, тож інспекторським складом відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області розпочато активне проведення превентивних заходів на піднаглядних підприємствах з метою зменшення випадків травмування працівників та для безпечної організації і виконання робіт в зимовий період.

    Для забезпечення безпечних умов роботи в зимових умовах необхідно:
1. Під'їзні шляхи і пішохідні доріжки своєчасно очищати від снігу і посипати піском або золою.
2. Місця складування будівельних матеріалів необхідно повністю очищати від снігу і льоду, інакше штабелі конструкцій при підтаванні можуть обвалитися і викликати НВ.
3. Періодично видаляти крижані бурульки, які утворилися, над входами в будівлі, тротуарами, місцями проходів і проїздів.
4. Щоб уникнути обвалення покрівель від снігового навантаження дахи необхідно очищати від снігу і льоду, заздалегідь захистивши небезпечну зону скидання снігу.
5. Для захисту робітників від несприятливих метеорологічних умов необхідно передбачити приміщення для обігріву працюючих розмірами, визначеними з розрахунку 0,1 м2 на одну людину в найчисленнішій зміні, але не менше 8 м2. Температура повітря в цих приміщеннях повинне бути не нижча за +220С.

    Під час проведення превентивних заходів на зазначену тему, інспекторами ГУ Держпраці розглядаються на прикладах нещасних випадків, що трапилися на підприємствах, методи та заходи недопущення таких випадків на підприємствах. Особлива увага надається підготовці до особливості організації та проведення робіт в зимовий період, в умовах снігових заносів, холодної погоди, ожеледиці.

 

Прочитано 347 раз Последнее изменение Вівторок, 27 Листопад 2018 14:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация