UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 23 Листопад 2018 12:10

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду для працівників ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці провели нараду для працівників ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ»

 

    Протягом тижня – з 15 по 22 листопада 2018р. інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з попередження травматизму та аварій на виробництві.

    Так, дням на ПрАТ «Сєверодонецький ОРГХІМ» проведено нараду на тему «Розслідування та облік нещасних випадків на виробництві комісією підприємства».

    Під час наради її учасники обговорили наступні питання:

  1. Надання інформації про стан виробничого травматизму за 9 місяців 2018 року у Луганській області.
  2. Визначення обов’язків роботодавця у зв’язку із настанням нещасного випадку, порядок проведення розслідування нещасного випадку на підприємстві. Характерні недоліки у оформленні акту за формою Н-5, що виявляються під час реєстрації матеріалів розслідувань.

    По першому питанню порядку денного головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму надав інформацію щодо стану травматизму по Україні та зокрема в Луганській області за 9 місяців 2018 року, звернувши увагу на зростаючі випадки смерті на виробництві від серцево-судинних захворювань та наголосив на необхідність проходження працівниками попереднього та періодичного медичного огляду з метою попередження випадків смерті від загального захворювання під час виконання трудових обов’язків.

    По другому питанню порядку денного головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму розповів про особливості та характерні недоліки під час проведення розслідування нещасних випадків на підприємстві працівникам, заповнення акту за формою Н-5 за підсумками роботи комісії по розслідуванню нещасного випадку згідно «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.11 № 1232.

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки звернув увагу присутніх на роботу інформаційно-консультативних пунктів у Головному управлінні Держпраці у Луганській області, де громадяни мають можливість отримати консультацію з питань охорони праці та порядку розслідування нещасного випадку.

    Заступник начальника відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки відповіла на запитання, що виникли за попередніми доповідями у присутніх на нараді посадових осіб ПрАТ «Сєверодонецький ОРГХІМ».  

    Також було звернено увагу на обов’язки керівництва підприємства по втіленню заходів по створенню безпечних умов праці відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

    За результатами обміну думками та обговорювання зазначеної інформації учасникам наради прийняти рішення: взяти надану головними державними інспекторами інформацію до уваги та розповсюдити серед інших посадових осіб підприємства з метою підвищення оперативності дій при настанні нещасних випадків, та об’єктивності визначення причин нещасних випадків під час проведення розслідувань та заповнення актів за формою Н-5.

               

Прочитано 311 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Листопад 2018 12:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация