UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Листопад 2018 13:45

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у нараді з підприємцями Марківського району

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у нараді з підприємцями Марківського району

    Фахівцями відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області 14 листопада 2018 року в залі засідань Марківської райдержадміністрації спільно з соціальними партнерами: співробітниками міжрайонного управління Держпродспоживслужби, районного центру зайнятості, відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, було проведено нараду з підприємцями Марківського району.

    В ході заходу головний державний інспектор відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку доповів присутнім про стан виробничого травматизму в соціально-культурній сфері, на підприємствах та закладах торгівлі Луганської області за 9 місяців 2018 року. Також присутнім було надано інформацію про засідання виїзної колегії, яка відбулася в м. Кремінна 26 жовтня 2018 року.

    За результатами проведення наради було розроблено заходи щодо зменшення виробничого травматизму в закладах соціально-культурної сфери в зимовий період.

 

Прочитано 314 раз Последнее изменение Середа, 21 Листопад 2018 13:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация