UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Листопад 2018 13:33

В ГУ Держпраці відбулась лекція щодо правил етичної поведінки державних службовців

Оцените материал
(5 голосов)

В ГУ Держпраці відбулась лекція щодо правил етичної поведінки державних службовців

   Головним спеціалістом з питань протидії корупції Головного управління Держпраці у Луганській області 21 листопада 2018 року для працівників Управління з питань праці Головного управління проведена лекція з питання дотримання чинного законодавства про запобігання корупції на тему: «Загальні правила етичної поведінки державних службовців та корупційні ризики у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави».

   Під час лекції було зроблено аналіз нормативно-правових актів, що визначають основні вимоги до етичної поведінки державних службовців в Україні. Також було зазначено, що тільки самого визнання вагомості професійної етики недостатньо. Одним з дієвих заходів підвищення авторитету державної служби в суспільстві, протидії корупції та підвищення культури управління є законодавче врегулювання питань професійної етики державної служби. Визначено, що етичні засади державної служби України закріплюються в багатьох нормативно-правових актах України, зокрема, у Законі України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження правил етичної поведінки державних службовців» та Наказі Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».

соснін 21.11.18. 1

   На основі доповіді обговорювалось питання, що на рівні нормативно-правових документів неможливо скласти вичерпний перелік правил поведінки державних службовців. Отже, найкращою гарантією запобігання зловживанням корупції й іншим службово-етичним порушенням є особисті високі моральні якості службовця, його професійні гідність та обов’язок.

   Також під час семінару фахівці Управління з питань праці були ознайомлені з основними напрямами виявлення корупційних ризиків, які можуть виникнути в процесі виконання службових обов’язків, та засобів запобігання умов та причин їх виникнення.

 

Прочитано 709 раз Последнее изменение Середа, 21 Листопад 2018 13:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация