UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 19 Листопад 2018 12:45

За участю співробітника ГУ Держпраці відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

За участю співробітника ГУ Держпраці відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

    16 листопада 2018 року, у Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, за участю співробітника Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

    Також в засіданні взяли участь представники Лисичанської міської ради та посадові особи міської виконавчої дирекції фонду соціального страхування України, міського управління Пенсійного фонду України, Головного управління Державної фіскальної служби області, міського відділу державної виконавчої служби, міського центру зайнятості та запрошені роботодавці міста.

     В ході порядку денного члени комісії заслухали доповіді представників підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ВО «Домобудівельник» про стан погашення заборгованості із заробітної плати в цих організаціях та заходи, які вживає керівництво для її ліквідації. Також було заслухано представника територіального комітету профспілок працівників вугільної промисловості ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Під час засідання було зроблено акцент на дотриманні роботодавцями у своїй діяльності вимог чинного законодавства щодо виплати заробітної плати.

 

Прочитано 418 раз Последнее изменение Понеділок, 19 Листопад 2018 12:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация