UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 16 Листопад 2018 09:12

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у нараді для автоперевізників регіону

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у нараді для автоперевізників регіону

    15 листопада 2018р. в Управлінні Укртрансбезпеки у Луганській області спільно з Головним управлінням Держпраці у Луганській області, Головним управлінням ДФС у Луганській області, Департаментом регіонального розвитку ЛОДА, Управлінням патрульної поліції в Луганській області була проведена нарада для перевізників регіону.

    Захід відбувся рамках проведення загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху та був присвячений обговоренню наступних питань:

  • забезпечення безпеки пасажирів;
  • забезпечення безпеки перевезення вантажів автомобільним транспортом;
  • запобігання дорожнього травматизму;
  • посилення контролю за додержанням автомобільними перевізниками вимог законодавства про працю, про автомобільний транспорт;
  • ефективне здійснення заходів державного контролю на автомобільному транспорті щодо виведення з ринку автоперевезень перевізників, які здійснюють свою діяльність поза межами правового поля.

    Під час проведення заходу фахівцями ГУ Держпраці було наголошено автоперевізникам на необхідності суворого дотримання законодавства про працю в частині легалізації найманої праці, роз’яснено про необхідність оформлення трудових відносин, а також відповідальність  за порушення законодавства про працю та фінансові санкцій, які накладає Головне управління Держпраці у Луганській області.

 

Прочитано 357 раз Последнее изменение П'ятница, 16 Листопад 2018 09:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация