UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 16 Листопад 2018 07:46

Роботодавці стали у чергу за легалізацією власних працівників

Оцените материал
(1 Голосовать)

Роботодавці стали у чергу за легалізацією власних працівників

    Державна служба України з питань праці на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р спільно з ПФУ, ДФС та іншими зацікавленими органами  провела ряд заходів  спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення  по всій Україні.

    Робота здійснювалась у два етапи.  Розпочали з інформаційно-роз’яснювальної  кампанії, у ході якої територіальними управліннями Держпраці було охоплено більше 25 000  роботодавців.  Організовано чисельні інформаційно-роз’яснювальні заходи, круглі столи, виступи у ЗМІ.

   З 5 жовтня 2018 року розпочато проведення контролюючих заходів, під час яких було виявлено майже 3 000 працівників, оформлених з порушенням вимог трудового законодавства. Проте  у ході інспекційних відвідувань майже з 1 500 з них уклали  трудові договори.

    За інформацією ДФС у жовтні цього року було подано більше 300 000 повідомлень про прийняття на роботу 644 500 найманих працівників. А це на 30% більше ніж у вересні.

    Що ж стосується фізичних осіб підприємців, то у вересні  їх було зареєстровано  більше 26 000, а  в жовтні – ця цифра вже зросла майже удвічі.

  Держпраці наполегливо закликає роботодавців не порушувати трудове законодавство України та вийти з тіні, легально оформивши трудові відносини з найманими працівниками.  Адже легальна праця – це наш внесок у гідну пенсію наших батьків.

http://dsp.gov.ua/robotodavtsi-staly-u-cherhu-za-lehalizatsiieiu-vlasnykh-pratsivnykiv/

 

Прочитано 287 раз Последнее изменение П'ятница, 16 Листопад 2018 07:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация