UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 16 Листопад 2018 06:51

Фахівці ГУ Держпраці провели навчання для працівників профспілкових організацій

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели навчання для працівників профспілкових організацій

    Фахівцями відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проводиться робота по навчанню працівників підприємств з питань охорони праці.

    Так, 14 листопаду 2018 року, на базі ПрАТ «ЛИНІК» було організовано навчання працівників профспілкових організацій, членів постійно діючих комісій з перевірки знань з питань охорони праці, відповідно до Типового положення та згідно з тематичним планом і програмою, в якому брали участь представники нашого відділу. Під час начитування лекційного матеріалу у слухачів виникало багато питань з організації охорони праці на підприємствах, організації безпечного виконання робіт в електроустановках та інших аспектів охорони праці, тож фахівці ГУ Держпраці одночасно надавали додаткові роз’яснення.

20181114 113056

    За результатами навчання працювала комісія з перевірки знань з питань охорони праці, у якій приймали участь начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці, голова Луганської обласної організації профспілки працівників нафтохімпрому, в.о. начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Луганській області, керівники ПрАТ «ЛИНІК».

    Після підведення підсумків навчання було організовано вручення посвідчень працівникам профспілки.

 

Прочитано 563 раз Последнее изменение П'ятница, 16 Листопад 2018 06:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация