UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 15 Листопад 2018 12:30

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну нараду для працівників ТОВ «Квалітет-1» та ТОВ «Ролет»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну нараду для працівників ТОВ «Квалітет-1» та ТОВ «Ролет»

    Однією із конституційних основ правового господарського порядку в Україні є забезпечення державою належних, безпечних і здорових умов праці (частина 2 статті 5 Господарського кодексу України). Важливим механізмом реалізації конституційних прав громадян на безпечні та здорові умови праці є доведення до роботодавця вимог норм і правил з охорони праці, робота з громадськими організаціями, поширення інформації та пропаганда безпечних умов праці.

    З цією метою 13 листопада 2018 року головним державним інспектором відділу державного нагляду в енергетиці металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області була проведена виїзна нарада з працівниками ТОВ «Квалітет-1» та ТОВ «Ролет» (м. Кремінна).

    Під час зустрічі інспектором ГУ Держпраці у Луганській області були надані відповіді на питання щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів, організації безпечного виконання робіт на висоті, дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями.

    З метою попередження виникнення випадків виробничого травматизму при виконанні робіт на підприємствах інспектором було наголошено на необхідності:

  • вживанні заходів щодо недопущення порушень при виконанні робіт з використанням машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки та виконувати ці роботи лише за наявності відповідного дозволу;
  • проведення навчання та атестації працівників із питань охорони праці, які пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки, проходження робітниками медичного огляду, проведення інструктажі з питань охорони праці.

    Завдяки проведенню цього заходу його учасники оновили та доповнили свої знання з ряду важливих питань організації безпечного ведення робіт, обговоривши їх з інспектором ГУ Держпраці у Луганській області.

 

Прочитано 275 раз Последнее изменение Четвер, 15 Листопад 2018 12:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация