UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 15 Листопад 2018 11:26

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня – з 07 по 14 листопада 2018р. проведено ряд превентивних заходів з охорони праці на підприємствах області.

   Зокрема, інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі взяли участь у проведенні перевірок знань з загальних питань охорони праці та перевірки знань посадових осіб та осіб, відповідальних за газове господарство підприємств Луганської області. Протягом тижня вказані особи пройшли навчання та перевірку знань НПАОП 0.00-1.76-15 «Правил безпеки систем газопостачання» у Луганській філії ДП «Донецький ЕТЦ». Комісіями з перевірки знань було встановлено задовільні результати підготовки слухачів.

   Також протягом тижня співробітники ГУ Держпраці провели 12 моніторингів стану охорони праці на суб’єктах господарювання АГЗП, АГЗС (автомобільний газозаправочний пункт та автомобільна газозаправочна станція).

   З 07 по 08 листопада 2018р. працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено дві перевірки виконання приписів щодо усунення порушень вимог законодавства про охорону праці, виданих за результатами попередніх заходів інспекторами ГУ Держпраці у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та в Білокуракінській ЗОШ 1-3 ст.

   Окрім цього, інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області протягом звітного періоду було проведено ряд семінарів, нарад та круглих столів на піднаглядних підприємствах.

 

Прочитано 367 раз Последнее изменение Четвер, 15 Листопад 2018 11:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация