UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 09 Листопад 2018 12:31

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для працівників НВО «Сєвєродонецький Склопластик»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для працівників НВО «Сєвєродонецький Склопластик»

    Інспекторським складом Головного управління Держпраці у Луганській області Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки відділу державного нагляду в хімічній промисловості 02 листопада 2018 року було проведено семінар з працівниками НВО «Сєвєродонецький Склопластик» за темою: «Забезпечення роботодавцями охорони праці працівників на підприємстві».

    На семінарі обговорювалися питання щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, безпечного використання працівниками засобів праці, забезпечення навчання працівників  і залучення їх до вирішення питань охорони праці, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівників інших підприємств.

    Інспекторами ГУ Держпраці було наголошено на необхідності дотримуватись основних принципів запобігання небезпекам, а саме – обмеження небезпек, яких уникнути неможливо; усунення небезпек у їх першоджерелах; виключення або максимальне обмеження впливу небезпечних і шкідливих виробничих чинників.

    Особливу увагу було приділено питанням щодо застосування запобіжних і захисних засобів, вибору засобів виробництва, технології, організації праці, що мають бути застосовані під час виконання робіт.

    За результатами спільного обговорення визначених питань були прийняті наступні рішення:

  1. Посилити контроль за умовами праці на робочих місцях;
  2. Під час виконання робіт підвищеної небезпеки неухильно дотримуватися вимог нормативно – правових актів з охорони праці;
  3. Провести роботу з підпорядкованими працівниками на предмет запобігання небезпекам;
  4. В подальшому поліпшувати існуючий рівень та стан охорони праці на підприємстві.    

 

Прочитано 328 раз Последнее изменение П'ятница, 09 Листопад 2018 12:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация