UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 08 Листопад 2018 08:57

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ПАТ «Укрзалізниця»

Оцените материал
(5 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду з працівниками ПАТ «Укрзалізниця»

    Інспектором Головного управління Держпраці у Луганській області Управління з питань праці відділу експертизи умов праці нещодавно була проведена нарада у структурному підрозділі «Сватівське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» (м. Сватове).

    Під час проведення наради її учасники розглянули та обговорили наступні питання:

  1. Порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;
  2. Надання пільг та компенсації за роботу у шкідливих умовах, а саме: надбавки до тарифної ставки (окладу) за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та надання щорічних додаткові відпустки. Також передбачено надання додаткової відпустки працівникам з ненормованим робочим днем;
  3. Пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.

    Одним із основних питань був розгляд Списку 1, затвердженого постановою № 461, з якого слідує що, правом на пенсію за віком на пільгових умовах можуть користуватися працівники незалежно від займаної посади, зайняті не менше 80 відсотків робочого часу. Наприкінці наради інспектор ГУ Держпраці надав присутнім додаткові роз’яснення щодо виниклих питань.

               

    

 

Прочитано 468 раз Последнее изменение Четвер, 08 Листопад 2018 09:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация