UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 02 Листопад 2018 13:18

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі «Проблеми та особливості працевлаштування осіб з інвалідністю»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі «Проблеми та особливості працевлаштування осіб з інвалідністю»

    За участю фахівців відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області та представників Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів 01 листопада 2018 року в Консалтинговому центрі Сєвєродонецького міського центру зайнятості відбувся семінар на тему «Проблеми та особливості працевлаштування осіб з інвалідністю». 
    В ході заходу фахівці ГУ Держпраці ознайомили роботодавцями підприємств, установ та організацій м. Сєвєродонецька з Порядком здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства соціального страхування. Особлива увага приділена питанням працевлаштування осіб з інвалідністю та своєчасному поданню звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів. 
    Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на питання стосовно особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю. Крім отриманих консультацій, учасники цієї зустрічі поділилися власним досвідом роботи. Результат жвавої дискусії – це висновок, що тільки спільними зусиллями можливо вирішити проблеми працевлаштування цієї категорії громадян.

 

Прочитано 400 раз Последнее изменение П'ятница, 02 Листопад 2018 13:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация