UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 02 Листопад 2018 06:10

Інспектори ГУ Держпраці провели круглий стіл у Старобільській РДА

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці провели круглий стіл у Старобільській РДА

    

    30 жовтня 2018 року інспекторами сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено круглий стіл у Старобільскій районній державній адміністрації.

    В заході прийняли участь представники комунальних установ Старобільського районного територіального медичного об’єднання, Старобільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, районної державної адміністрації та Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.

    На круглому були обговорені наступні питання:

  1. «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270 (далі-Порядок);
  2. Механізм взаємодії між лікувально-профілактичними закладами, районними державними адміністраціями та органами державного ринкового нагляду, відповідно до пункту 6 Порядку;
  3. Сфери відповідальності органів державного ринкового нагляду та перелік видів продукції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд.

    Після обговорення цих питань інспекторами ГУ Держпраці були надані вичерпні відповіді та роз’яснення на виниклі запитання щодо законодавства про державний ринковий нагляд. За результатами проведеного заходу, сторони дійшли згоди щодо порядку повідомлень лікувально-профілактичними закладами органів державного ринкового нагляду, у відповідній сфері відповідальності, про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції.

Прочитано 351 раз Последнее изменение П'ятница, 02 Листопад 2018 06:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация