UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 31 Жовтень 2018 08:04

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з посадовими особами Рубіжанського РЕМ

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з посадовими особами Рубіжанського РЕМ

   

    З 24 по 30 жовтня 2018 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Так, 30 жовтня з посадовими особами Рубіжанського РЕМ була проведена нарада щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця; підготовка робочого місця та допуск працівників до роботи.

    В ході наради інспекторами ГУ Держпраці було зазначено, що під час виконання ремонтних робіт в електроустановках необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98). Ці Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час виконання робіт в електроустановках, а саме правильність і порядок видачі нарядів-допусків та розпоряджень по підприємству. Наряд на роботу виписується в двох екземплярах за умови дотримання чіткості і ясності записів в обох примірниках, що заповнення наряду олівцем або виправлення та перекреслювання тексту є недопустимими діями. Було наголошено на необхідності обов’язкового ведення журналу робіт по наряду-допуску та за розпорядженнями та про відповідальних осіб за його ведення.

    Окрім цієї наради, протягом звітного періоду фахівці відділу провели 4 наради, 6 семінарів та 1 лекцію з трудовими колективами підприємств м. Лисичанська, Сєвєродонецька та Попасної. Під час проведення цих заходів з працівниками підприємств було обговорено ряд актуальних питань охорони праці, завдяки чому учасники превентивних заходів мали змогу оновити та доповнити свої знання з різноманітних аспектів безпечного ведення робіт.

Прочитано 340 раз Последнее изменение Середа, 31 Жовтень 2018 09:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация