UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 31 Жовтень 2018 08:45

За участю фахівців ГУ Держпраці у Лисичанському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю фахівців ГУ Держпраці у Лисичанському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста

    Одним із напрямків діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області є проведення системної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, спрямованої на запобігання тіньової зайнятості населення та виплати тіньових заробітних плат.

    З цією метою 30 жовтня 2018 року в Лисичанському міському центрі зайнятості фахівцями Управління з питань праці ГУ Держпраці разом з фахівцями Пенсійного фонду України взято участь у семінарі з легалізації зайнятості. Захід відбувся за участю понад 20 роботодавців міста, у тому числі, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

    В ході семінару його учасники отримали інформацію щодо наслідків нелегальної зайнятості для працівників й роботодавців, про порядок оформлення найманих працівників та нове в законодавстві. Інспектори ГУ Держпраці поінформували присутніх про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, щодо ризиків та відповідальності працівників та роботодавців під час укладання договорів при працевлаштуванні та відповіли на численні питання роботодавців.

    Завдяки проведенню цього заходу роботодавці м. Лисичанська мали змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці актуальні питання щодо дотримання вимог законодавства про працю під час здійснення своєї діяльності.

 

Прочитано 837 раз Последнее изменение Середа, 31 Жовтень 2018 08:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация