UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 31 Жовтень 2018 08:01

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку нарад для суб’єктів господарювання Марківського та Міловського районів

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку нарад для суб’єктів господарювання Марківського та Міловського районів

    На підприємствах, в організаціях та установах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери України за 8 місяців 2018 року загинуло 29 працівників (порівняно з аналогічним періодом минулого року спостерігається збільшення на 45%). За видами подій більшість нещасних випадків зі смертельним наслідком сталося внаслідок: ДТП – загинуло 10 осіб (34% від загальної кількості), падіння потерпілого – 7 осіб (17%), ураження електричним струмом – 3 особи (10%).                                                 

    Враховуючи вищезазначене, Головним управлінням Держпраці у Луганській області було ініційоване проведення виїзної колегії, що відбулась в м. Кремінна 26 жовтня 2018р., під час якої однією з основних тем обговорення було розгляд питань щодо підвищення рівня травматизму в АПК та СКС.          

    На жаль, представники деяких суб’єктів господарювання з віддалених районів області, не змогли бути присутніми на колегії. Тож, напочатку тижня інспекторами відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області з метою інформування працівників зазначених суб’єктів господарювання про питання, які були висвітлені на засіданні колегії, провели низку відповідних нарад в Марківському та Міловському районах.

    В ході нарад з керівниками та спеціалістами середньої ланки закладів соціально-культурної сфери, транспортних та сільськогосподарських підприємств було обговорено проблемні питання, які сприяють високому рівню травматизму в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері. А саме:

  1. Відсутність або недостатній контроль з боку керівників вищої та середньої ланки за дотриманням працівниками виробничої та трудової дисципліни;
  2. Низька якість проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці працівниками, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки;
  3. Призначення в порядку сумісництва на посаду інженера з охорони праці осіб без відповідної кваліфікації.

    Під час нарад інспектори ГУ Держпраці також надали учасникам заходів ряд роз’яснень щодо різноманітних аспектів підвищення рівня охорони праці та їх підприємствах. Проведення цих та подібних превентивних заходів матиме позитивний вплив на поліпшення стану охорони праці в АПК та СКС.

    Активна робота з проведення заходів, направлених на зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери області триває.

 

Прочитано 534 раз Последнее изменение Середа, 31 Жовтень 2018 08:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация