UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 30 Жовтень 2018 09:12

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для суб’єктів господарювання та громадськості м. Сватове

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для суб’єктів господарювання та громадськості м. Сватове

    29 жовтня 2018 року з метою проведення роз’яснювальної роботи з суб’єктами підприємницької діяльності щодо необхідності додержання вимог чинного законодавства з питань праці пройшов семінар-нарада для суб’єктів господарювання та громадськості м. Сватове.

   Під час семінару інспекторами Управління з питань парці Головного управління Держпраці у Луганській області підприємцям було надано інформацію щодо порядку проведення перевірок та були надані роз’яснення щодо укладення трудового договору з працівниками.

    Було наголошено, що трудовий договір є угодою між працівником і роботодавцем, згідно з умовами якого працівник зобов'язується виконувати визначену цією угодою роботу, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а роботодавець – виплачувати заробітну плату та забезпечувати умови праці, передбачені законодавством, колективним договором і угодою сторін (стаття 21 Кодексу законів про працю України).

    Законодавчо передбачено наступні види трудових договорів:

  1. Безстроковий трудовий договір;
  2. Трудовий договір, укладений на визначений строк;
  3. Трудовий договір, укладений на час виконання певної роботи; контракт.

    При цьому визначено дві форми укладення трудового договору: усна та письмова. Зазвичай трудовий договір укладається в письмовій формі (стаття 24 Кодексу законів про працю).

  Окрім цього, присутнім було роз’яснено, що за порушення законодавства про працю законодавством передбачена адміністративна, фінансова та кримінальна відповідальності.

   До адміністративної відповідальності посадових осіб підприємств, якщо вони є роботодавцями, може бути притягнуто на підставі ст. 41 КУпАП. Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол постанови про накладання адміністративного штрафу, який виписує інспектор з органу Держпраці під час перевірки роботодавців. Також до підприємств застосовується відповідальність згідно зі ст. 265 КЗпП у вигляді фінансової санкції (штрафу).

 

Прочитано 428 раз Последнее изменение Вівторок, 30 Жовтень 2018 09:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация