UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 29 Жовтень 2018 14:53

Інспектором ГУ Держпраці надано ряд роз’яснень щодо трудового законодавства роботодавцям м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці надано ряд роз’яснень щодо трудового законодавства роботодавцям м. Сєвєродонецька

    26 жовтня 2018 року в інформаційно-консультативному пункті ГУ Держпраці, який працює на базі Консалтингового центру підтримки підприємництва у м. Сєверодонецьку головним державним інспектором відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області були надані роз’яснення для роботодавців щодо вимог законодавства про працю.

    Зокрема, під час надання роз’яснень роботодавцям були надані консультації щодо оформлення трудових відносин зі своїми найманими працівниками, нарахування та виплати заробітної плати, дотримання належних соціальних гарантій тощо.

    Інспектор ГУ Держпраці надала відповіді на питання про: правильність укладання трудового договору, наявність первинної документації у фізичних осіб-підприємців, надання додаткових соціальних відпусток працівникам, які мають дітей, оформлення щорічних відпусток, строки виплати відпускних. Окрему увагу запитувачів було звернено на відповідальності за порушення законодавства про працю.

    Завдяки проведенню роз’яснювальної роботи в інформаційно-консультаційного пункту, роботодавці м. Сєвєродонецька мають змогу отримати низку корисної інформації щодо актуальних питань з виконання норм трудового законодавства.

 

Прочитано 393 раз Последнее изменение Понеділок, 29 Жовтень 2018 14:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация