UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 26 Жовтень 2018 05:16

Фахівці ГУ Держпраці закінчили розслідування нещасного випадку на шахті «Тошківська»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці закінчили розслідування нещасного випадку на шахті «Тошківська»

   Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області закінчили розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 29 вересня 2018 року з прохідником дільниці з видобутку вугілля №1 у Відокремленому підрозділі «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля».

   В ході спеціального розслідування з метою об’єктивного встановлення обставин та причин настання нещасного випадку була утворена експертна комісія. Результати її роботи були враховані спеціальною комісією при встановленні причин та розробки заходів щодо запобігання подібних випадків. Нещасний випадок визнано таким, що пов'язаний з виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-1. 

   В ході розслідування, відповідно до вимог частини 6 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», проведена позапланова перевірка стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля». Під час проведення виявлено 9 порушень законодавчих та нормативних актів з охорони праці.

 

Прочитано 271 раз Последнее изменение П'ятница, 26 Жовтень 2018 05:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация