UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 25 Жовтень 2018 11:54

За участю фахівців ГУ Держпраці відбувся розгляд виконання програми розвитку гірничих робіт

Оцените материал
(4 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці відбувся розгляд виконання програми розвитку гірничих робіт

 

    24 і 25 жовтня 2018 року за участю фахівців Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся розгляд підсумків виконання програми розвитку гірничих робіт за 9 місяців 2018 року по піднаглядним шахтам ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», а також розглянуті проекти планів розвитку гірничих робіт на 2019 рік.

    На засідання були запрошені генеральні та технічні директори ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт, фахівці і головні спеціалісти об’єднань та шахт.

    При розгляді звітів за 9 місяців 2018 року було приділено увагу виконанню графіків та заходів щодо приведення умов праці до нормативних вимог. При розгляді проектів планів розвитку гірничих робіт на 2019 рік було зроблено акцент обговорення на відповідності розробленої програми проектам будівництва та реконструкції шахт і вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та охорони надр.

    За результатами розгляду рішення Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області направлені листами на генеральних директорів ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля».

Прочитано 249 раз Последнее изменение Четвер, 25 Жовтень 2018 20:01
Автор

Автор-редактор статей

Последнее от Автор

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация