Версия для печати
Вівторок, 23 Жовтень 2018 13:01

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування випадку смерті, що стався в ТОВ «НВП «ЗОРЯ»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування випадку смерті, що стався в ТОВ «НВП «ЗОРЯ»

    23 жовтня 2018 року фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування випадку смерті, що стався 03 жовтня 2018 року в Товаристві з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ» з котельником котельно-зварювальної дільниці. Потерпілий був знайдений у побутовому приміщенні цеху без ознак життя. Медичний робітник здравпункту підприємства констатувала смерть потерпілого.

    Комісією спеціального розслідування   встановлено, що протипоказання виконувати роботу котельника у потерпілого відсутні, зв’язок раптового погіршення стану здоров’я та смерті потерпілого з впливом на нього небезпечних та шкідливих факторів не встановлено та причиною настання нещасного випадку став незадовільний стан здоров’я потерпілого.

   Розглянувши та проаналізувавши матеріали по даному випадку смерті, комісія не вбачає дій або бездіяльність з боку посадових осіб та працівників, а також сторонніх осіб, які б могли призвести до настання випадку смерті.

  Вивчивши обставини, встановивши причини нещасного випадку комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний випадок смерті не пов’язаний з виробництвом. За результатами спеціального розслідування складено акт за формою Н-5.

 

Прочитано 266 раз Последнее изменение Вівторок, 23 Жовтень 2018 13:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии