UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 23 Жовтень 2018 11:16

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту

    Протягом жовтня 2018р. інспектори відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

    Зокрема, днями в Кремінському районі був проведений семінар з працівниками КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» на тему «Вимоги положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

    В ході заходу інспектор ГУ Держпраці доповів присутнім щодо вимог положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці. Зокрема, учасники семінару обговорили наступні питання:

  1. Організація навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві;
  2. Спеціальне навчання і перевірка знань з питань охорони праці;
  3. Навчання і перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб;
  4. Організація проведення інструктажів з питань охорони праці;
  5. Стажування, дублювання і допуск працівників до роботи.

    Завдяки проведенню цього семінару його учасники оновили та доповнили свої знання щодо вимог положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

 

Прочитано 281 раз Последнее изменение Вівторок, 23 Жовтень 2018 11:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация