UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 22 Жовтень 2018 08:36

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками лікувально-профілактичних закладів області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів з працівниками лікувально-профілактичних закладів області

 

    На виконання рішення колегії Державної служби України з питань праці №3 від 14 грудня 2017 року «Про стан здійснення ринкового нагляду Державною службою України з питань праці», фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) продовжено проведення заходів, спрямованих на налагодження співпраці з лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями в рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру».

    Так, головними державними інспекторами сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління було проведено ще 2 заходи – семінар у Сєвєродонецькій міській раді 18 жовтня 2018 року та круглий стіл у Білокуракинській районній державній адміністрації 19 жовтня 2018 року. Серед присутніх були представники місцевих адміністрацій, відділів охорони праці суб’єктів господарювання та лікувально-профілактичних закладів району.

    На вищезазначених заходах інспекторами Головного управління були висвітлені наступні питання:

  1. Загальні питання, щодо здійснення державного ринкового нагляду.
  2. Сфера відповідальності органів державного ринкового нагляду та перелік видів продукції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд.
  3. Взаємодія між органами державного ринкового нагляду, лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями, в рамках «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270.
  4. Вимоги до засобів індивідуального захисту та промислового обладнання, яке експлуатується підприємствами та організаціями, забезпечення їх відповідності Технічним регламентам.
  5. Участь органів державного ринкового нагляду у виявлені причин настання нещасних випадків виробничого характеру, в процесі розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

    В результаті проведених заходів сторони дійшли згоди щодо порядку та механізму повідомлень лікувально-профілактичними закладами про нещасні випадки невиробничого характеру, що сталися внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції до органів державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.

Прочитано 283 раз Последнее изменение Понеділок, 22 Жовтень 2018 08:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация