UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 22 Жовтень 2018 06:56

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для роботодавців Попаснянського району

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для роботодавців Попаснянського району

    18 жовтня 2018 року в Попаснянській міській раді інспекторами Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області спільно з Управлінням пенсійного фонду України в Попаснянському районі, Первомайською об’єднаною державною податковаю інспекцією Головного управління ДФС у Луганській області та Попаснянского районного центру зайнятості було проведено семінар для роботодавців міста Попасна та Попаснянського району.

    В ході семінару роботодавцям були надані роз’яснення щодо укладення трудового договору з працівниками. Зокрема, була надана наступна інформація. Статтею 21 КЗпП визначено, що трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін. Особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін (в тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть встановлюватися угодою сторін. Сфера застосування контракту визначається законами України.

    Згідно статті 24 КЗпП трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим:

1) при організованому наборі працівників;

2) при укладенні трудового договору про роботу в районах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я;

3) при укладенні контракту;

4) у випадках, коли працівник наполягає на укладенні трудового договору у письмовій формі;

5) при укладенні трудового договору з неповнолітнім (стаття 187 КЗпП);

6) при укладенні трудового договору з фізичною особою;

7) в інших випадках, передбачених законодавством України.

   При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.

папоасна флешмоб

    Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    Також під час заходу його учасники приділили особливу увагу розгляду наслідків невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах». Завдяки проведенню цього семінару роботодавці Попаснянського району обговорили з фахівцями державних установ ряд актуальних питань щодо різноманітних аспектів законодавства про працю.

 

Прочитано 338 раз Последнее изменение Вівторок, 30 Жовтень 2018 06:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация