UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 19 Жовтень 2018 06:53

ГУ Держпраці роз’яснює щодо продовження строку розслідувань нещасних випадків з тяжкими наслідками, доручених підприємству

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці роз’яснює щодо продовження строку розслідувань нещасних випадків з тяжкими наслідками, доручених підприємству

 

    Головне управління Держпраці у Луганській області надає роз’яснення щодо продовження строку проведення розслідувань нещасних випадків з тяжкими наслідками, доручених підприємству.

    Відповідно до вимог п. 36 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1232 (далі – Порядок) спеціальне розслідування нещасних випадків, що спричинили тяжкі наслідки, у тому числі з можливою інвалідністю потерпілого, проводиться за рішенням Держпраці або його територіальних органів залежно від характеру і ступеня тяжкості травми. Якщо територіальним органом Держпраці протягом доби не прийнято рішення про проведення спеціального розслідування такого нещасного випадку, розслідування проводиться роботодавцем або Фондом за місцем настання нещасного випадку згідно з пунктами 3 – 32 Порядку.

    Згідно п. 14 Порядку комісія зобов’язана провести розслідування протягом трьох робочих днів з моменту її утворення. У випадках, зазначених у п. 31 Порядку (неотримання роботодавцем від відповідних органів відомостей про обставини і причини катастрофи, аварії чи пригоди (події) на транспорті, що призвела до настання нещасного випадку, а також осіб, які допустили порушення вимог законодавства), або у разі виникнення потреби у проведенні лабораторних досліджень, експертизи, випробувань для встановлення обставин і причин настання нещасного випадку строк розслідування може бути продовжений за письмовим погодженням з територіальним органом Держпраці за місцезнаходженням підприємства. У разі отримання письмового погодження роботодавець приймає рішення про продовження строку проведення розслідування.

Прочитано 331 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Жовтень 2018 06:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация