Версия для печати
Четвер, 18 Жовтень 2018 11:45

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Рубіжного

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Рубіжного

    За участю фахівців відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області та представників Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів 17 жовтня 2018 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста на тему «Вирішення питання працевлаштування осіб з інвалідністю».

    В ході заходу фахівцями ГУ Держпраці було роз`яснено, що чинне законодавство покладає на роботодавців обов`язок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сфері життя суспільства та створює для осіб з інвалідністю потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами.

    Особливо було привернуто увагу на додаткові трудові гарантії, які мають працюючі особи з інвалідністю. Завдяки обговоренню цієї теми роботодавці м. Рубіжного мали змогу оновити та доповнити свої знання з різноманітних аспектів працевлаштування осіб з інвалідністю.

 

Прочитано 351 раз Последнее изменение Четвер, 18 Жовтень 2018 11:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии