UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Жовтень 2018 12:18

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 11 по 17 жовтня 2018 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

   11 жовтня провели семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у КЗ «Лисичанський міський палац культури» та лекцію щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ТОВ «ПРОМСЕРВІС».

    12 жовтня провели семінар у ТОВ «РОКБА» щодо утримання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються або обертаються на підприємствах машинобудівної галузі.

    12 та 17 жовтня провели семінари щодо виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2018-2019рр. на об'єктах підприємства у ТОВ «Листрансмаш», ЗАТ "ЛИСПИ", ПрАТ «Сталь».

    Під час проведення семінарів та надання консультацій з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.          

 

Прочитано 305 раз Последнее изменение Середа, 17 Жовтень 2018 12:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация