UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 12 Жовтень 2018 14:28

Співробітниками ГУ Держпраці організовано обласний турнір з міні-футболу за участю учасників Операції об’єднаних сил, присвячений Дню захисника України

Оцените материал
(4 голосов)

Співробітниками ГУ Держпраці організовано обласний турнір з міні-футболу за участю учасників Операції об’єднаних сил, присвячений Дню захисника України

    Головним управлінням Держпраці у Луганській області організовано та проведено обласний турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

    Участь у турнірі взяли чотири футбольні команди: шахти ім. Д.Ф. Мельникова, Головного управління Держпраці у Луганській області, Головного управління Державної екологічної інспекції у Луганській області та Головного управління Національної поліції в Луганській області, яка складалась з учасників бойових дій у зоні Операції об’єднаних сил.

    Після розминки було проведено жеребкування, команди привітали одна одну та почалася гра…

    Не дивлячись на те, що турнір був товариським, боротьба на футбольному полі розгорнулася вкрай насичена. Кожен з гравців прагнув продемонструвати свою майстерність володіння м’ячем та маневрування на полі, тож сумувати жодному з глядачів не доводилось.

    Окрім вболівальників, які приїхали підтримати свої команди, за перебігом турніру зібралися слідкувати усі присутні на стадіоні. Інтерес до футбольного свята проявили навіть деякі перехожі, що йшли повз стадіону та люди з прилеглих багатоповерхівок. Один з глядачів, поцікавившись проміжним результатом гри, зазначив: «Грав за команду м. Лисичанська понад 20 років. Наразі живу у сусідній багатоповерхівці, дивлюсь – на стадіоні проходить матч, багато вболівальників зібралося… Вирішив прийти, подивитися гру».

    Динамічні маневри, майстерні перепасування, влучні удари, командний дух, воля до перемоги та справжня спортивна боротьба – таким мають бути футбольні змагання, присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва, і саме таким запам’ятається вболівальникам цей турнір.

    За результатами гри команди Головного управління Держпраці у Луганській області та шахти ім. Д.Ф. Мельникова розділили між собою І та ІІ місця, команда Головного управління Державної екологічної інспекції у Луганській області посіла ІІІ місце, а Головного управління Національної поліції в Луганській області, відповдіно, IV.

    По завершенню футбольного змагання керівництво Головного управління Держпраці у Луганській області привітало учасників турніру та вболівальники із завершенням цього спортивного свята та урочисто вручило капітанам футбольних команд почесні грамоти та подарунки.

 

Прочитано 267 раз Последнее изменение Неділя, 14 Жовтень 2018 17:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация