UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 12 Жовтень 2018 10:29

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Кремінна

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Кремінна

 

    10 жовтня 2018 року у Кремінському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для роботодавців на тему: «Легальна зайнятість – спільна відповідальність», за участю фахівців Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, представників Управління Пенсійного фонду та Відділення Ощадбанку м. Кремінна.

    Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання щодо дотримання вимог законодавства про працю, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення, важливості легалізації трудових відносин, розміру та сплати єдиного соціального внеску.

    Окрему увагу звернено на відповідальності за неоформлені трудові відносини з працівниками, приховування фактично відпрацьованого робочого часу та заробітної плати шляхом її виплати «в конверті», підміну фактичних трудових договорів цивільно-правовими, господарськими договорами про надання послуг/ виконання робіт для приховування найманої праці.

    Завдяки цьому заходу його учасники мали змогу обговорити низку актуальних питань та проблем, отримати один від одного роз’яснення та рекомендації щодо тих чи інших аспектів легалізації занятості населення.

Прочитано 331 раз Последнее изменение П'ятница, 12 Жовтень 2018 10:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация