UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 12 Жовтень 2018 05:14

За участю посадовців ГУ Держпраці проведено семінар для роботодавців м. Рубіжного

Оцените материал
(0 голосов)

За участю посадовців ГУ Держпраці проведено семінар для роботодавців м. Рубіжного

    10 жовтня 2018 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста за участю посадових осіб Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та представників Рубіжанської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області.

    Під час зустрічі були обговорені актуальні питання щодо розміру та сплати єдиного соціального внеску, важливості легалізації трудових відносин, дотримання вимог законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, було наголошено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

    Також особливу увагу присутніх було звернуто на наслідки невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах».

    Так, статтею 265 Кодексу законів про працю передбачено відповідальність юридичних та фізичних  осіб - підприємців, які використовують найману працю у вигляді фінансових санкцій, які накладає Головне управління Держпраці у Луганській області у розмірі від 1 до 30 мінімальних заробітних плат на час виявлення порушення.

    Завдяки проведенню цього семінару присутні мали змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області ряд важливих питань з легалізації трудових відносин та заробітної плати.

 

Прочитано 242 раз Последнее изменение П'ятница, 12 Жовтень 2018 05:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация